nexsound (nexsound) wrote,
nexsound
nexsound

 • Mood:
 • Music:

Новий диск на Nexsound PQP

Доброго дня добрим людям! )

Українське творче об'єднання Nexsound та німецький Lollipoppe Shoppe Records презентують спільну роботу етно-гурту Ойра та електронного музиканта Андрія Кириченко “Клубок Мокоши” (A tangle of Mokosha).

A Tangle of Mokosha

    Ойра - любить експериментувати з фольклором, Андрій - крос-жанровий електронний музикант. Диск “Клубок Мокоши ” перша спільна робота групи Ойра та А.Кириченко в стилі етнотроніка.  “Ойра” -  Слов'янський Дух щасливої долі, Мокоша - Богиня милосердя, жіночої половини, ворожіння, рукоділля та долі. “A tangle of Mokosha” це 10 треків у яких архаїчні дохристиянські наспіви, зібрані Ойрою у фольклорних експедиціях, настояні на електронній музиці Кириченка та приправлені найграшами на народних акустичних інструментах. Інтерпретації автентичних творів сяють різноманітними звуковими забарвленнями. Тут можна почути “ембіент” та електронні експерименти, музику живої природи та шум індустріального середовища. Весь цей, поза сумнівом, яскравий витвір мистецтва здатен розчиняти й поглинати в собі слухача та керувати його уявою.


    Частину матеріалу з цього диска слухачі вже встигли оцінити на таких фестивалях як Гоголь-Фест, Тандем, Еклезіаст інша абетка, Калейдоскоп'є. Наразі і Ви спроможні оцінити цей експеримент.

www.nexsound.org/nsp05.html
Tags: Nexsound фолк электронника эмбиент
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment