nexsound (nexsound) wrote,
nexsound
nexsound

Сергій Жадан + «Ойра та Андрій Кириченко»: Мандри містами України

Кожного разу, коли вони зустрічалися, коли сварилися і сперечалися, все перекочувалося і не закінчувалось, і кожного разу повітря засвічувалось, з очей виганяючи найменший сумнів, і історія їхніх дивних стосунків не мала продовження і жодного змісту, але варта того, щоби її розповісти…

«Мандрівники» - новий проект, в якому зустрілося СЛОВО поета Сергія Жадана та магічні МЕЛОДІЇ електронно-етнічного гурту «Ойра та Андрій Кириченко».

«…Історія їхніх дивних стосунків...», тобто їх творчого тандему розпочалася близько 10 років тому й нараховує вже не один спільний виступ. Музиканти мають у своєму творчому доробку пісні на слова Жадана та поєднання віршів Сергія зі своїм музичним супроводом.

«… варта того, щоби її розповісти…», тож послухати цю історію зможе кожен слухач, оскільки в січні «Мандрівники» подорожують Україною, аби розповісти всі свої історії.
Виступи відбудуться в кількох містах, серед яких Харків, Полтава, Київ, Луцьк. Але цей список може доповнюватися, тому всі, кого цікавить ця подія ¬- слідкуйте за новинами.

ВІРШІ, ДЕКЛАМАЦІЯ - Cергій Жадан
МУЗИКА - гурт "Ойра" та Андрій Кириченко
ВІДЕО-АРТ - київська художня студія «Антресоля»


місця та дати виступів:
ХАРКІВ -26 січня "Інді", 19:00
ДНІПРОПЕТРОВСЬК - 27 січня арт-кафе "Неизвестный Петровский", 19:00
ПОЛТАВА - 28 січня "Сто доріг", 19:00
ЛУЦЬК - 29 січня "Майдан", 19:00
КИЇВ - 30 січня "Rote 66", 20:00
Tags: Жадан, Кириченко, Ойра
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments