nexsound (nexsound) wrote,
nexsound
nexsound

Новий диск на Nexsound

Alla Zagaykevych & Electroacoustic’s Ensemble – Nord/Ouest / CD + DD / ns67

Цей «гео-поетичний» проект Electroacoustic’s ensemble акцентує на хтонічності та “невловленості” фольклору північно-західного регіону України, знаменитого Рівненського полісся , його “вільній” та одночасно, дуже “закритій” природі. “Вектор культури - nord/ouest»

(Г. Дебор) в цьому творі означає не стільки «вільне розповсюдження» культури, скільки – зосереджене «прислухання» до «звуків» та «знаків» nord/ouest.. Структурна ідея твору базується на утворенні своєрідного гетерофонного ансамблю електронних та інструментальних засобів з фольклорним матеріалом.

Electroacoustic’s Ensemble:
Алла Загайкевич - композиція, програмування, спів, терменвокс

Ірина Клименко - спів

Сергій Охрімчук - скрипка, сопілка, спів
Вадим Йович - перкусія

Твір написано на замовлення Міжнародного фестивалю «Традиції та авангарди. Коди» в Любліні.

Алли Загайкевич (Україна)

Композитор, що поєднує роботу в академічних концертних жанрах (симфонічна, камерна, електроакустична музика,камерна опера) та в сучасних мультидисциплінарних проектах (аудіо-візуальні інсталяції, перформанси, музика до кінофільмів). В електроакустичних перформансах виступає з музикантами нової імпровізаційної музики.

Алла Загайкевич навчалася в Києві та Парижі, у 1986-1998 була учасницею фольклорного гурту «ДРЕВО».

Алла бере участь в багатьох міжнародних проектах та фестивалях сучасної музики в Україні, Франції, Швеції, Японії, Китаї, Росії, Чехії, Литві, Канаді, Німеччині.

З середини 90-их років активно пропагує академічну електронну музику в Україні, співпрацює з музикантами експериментальної електронної музики (Nexsound, KVITNU).

З 1997 р. викладає електроакустичну композицію в Національній музичній академії України, є куратором міжнародних проектів електронної музики, «Електроакустика» (з 2003), «ЕМ-візія» (з 2005). головою Асоціації електроакустичної музики при Київській організації СКУ.

Electroacoustic’s ensemble (Україна)

Electroacoustic’s Ensemble – колектив, що спеціалізується на виконанні електроакустичної музики різних жанрів. Створений в Україні композитором Аллою Загайкевич в 2009 році, ансамбль є міжнародним колективом зі змінним складом, проектом -“трансформером”, коли в залежності від задуму концертного проекту виконавський склад включає “академічних” виконавців, музикантів народного автентичного виконавства, чи музикантів “new improvisation music”. Перший виступ Electroacoustic’s Ensemble відбувся на концертах Міжнародного проекту елеткроакустичної музики та медіа-арту ЕЛЕКТОАКУСТИКА-2009 в рамках Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST з аудіо-візуальним твором SUD/EST за участю українських, російських та іранських музикантів.

Серед учасників ансамблю: Сергій Охрімчук, скрипка (Україна), Ілля Бєлоруков, саксофони (Росія), Владислав Макаров, віолончель (Росія), Максим Шалигін, баян (Україна), Амір Хатаї, сантур, томбек (Іран), Ігор Завгородній (скрипка), Ірина Клименко (спів), Алла Загайкевич, компютер, програмування, терменвокс (Україна)

http://www.nexsound.org/wp/ns67

Придбати в Україні: UMKA, Art-Vertep, Nexsound

Tags: cd alla zagaykevych nexsound
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments